صفحه اصلي   تماس با ما   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


با صدور پیامی:

دکتر مخبر دزفولی درگذشت حجت الاسلام احمدی را تسلیت گفت


تسلیت دکتر محمدرضا مخبر دزفولی،دبیر شو رای عالی انقلاب فرهنگی، به مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی، عضو پیشکسوت شورای عالی انقلاب فرهنگی


دکتر محمدرضا مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی، عضو پیشکسوت شورای عالی انقلاب فرهنگی را به رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» و جامعه علمی و فرهنگی کشور تسلیت گفت.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تاثر و تاسف حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی «ره» به لقاء الهی پیوست و جامعه علمی و فرهنگی کشور را سوگوار ساخت.
آن مرحوم مغفور با کارنامه‌ای سرشار از خدمات ارزشمند علمی و فرهنگی و حضور دیرپا در ستاد انقلاب فرهنگی و سپس شورای عالی انقلاب فرهنگی، بدون شک یکی از خدمتگزاران صدیق فرهنگ اسلامی بود که بدون هیچ‌گونه ادعا و چشم‌داشتی عمر پر برکت خود را در مسیر اعتلای فرهنگ اسلامی و ایرانی صرف کرد.
مرحوم مغفور حجت الاسلام دکتر احمد احمدی که افتخار شاگردی بزرگانی مانند امام خمینی «ره» و علامه طباطبایی «ره» در حوزه علمیه قم را حیات علمی خود داشت، با تحصیل و طی مدارج عالی علمی در دانشگاه و با نگاهی جامع در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه، بنیانگذار نهادهایی مانند دانشگاه تربیت مدرس و سازمان مطالعه و تدوین علوم انسانی دانشگاه‌ها «سمت» بود که از این مسیر خدمات بزرگی به علم و فرهنگ ایران اسلامی انجام داد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» و جامعه علمی و فرهنگی کشور، در این ایام ماه مبارک رمضان علو درجات و رحمت و مغفرت واسعه الهی را برای این عضو پیشکسوت شورای عالی انقلاب فرهنگی و صبر جمیل برای بازماندگان آن مرحوم را از درگاه ربوبی مسئلت دارم.
                                                                                                 محمد رضا مخبر دزفولی
                                                                                         دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی
كد خبر:42070
منبع خبر:دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
تاريخ خبر:1397/03/21